ZNAMY FINALISTÓW LIGI MISTRZÓW!

Kolejny sezon piłkarskiej Ligi Mistrzów zmierza ku końcowi. Do rozegrania został jedynie finał najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich na świecie. Kto się w tym finale znajdzie, czy Atletico zdołało pokonać głównego, po odpadnięciu Barcelony, faworyta do zwycięstwa? I czy w rewanżu jednych z najbogatszych drużyn tych rozgrywek (Real – Man City) w końcu były emocje?

Bayern Monachium – Atletico Madryt 1:2

Po pierwszym meczu, w którym Atletico niespodziewanie wygrało 1:0, fani dobrej piłki byli w siódmym niebie. Nadzieje na dobre widowisko w rewanżu trzeba była pokładać w grze ofensywnej piłkarzy Bayernu, gdyż oczywistym pozostawało, że drużyna Diego Simeone będzie ograniczała swoją grę głównie do przeszkadzania rywalom. I od pierwszych minut spotkania tak też było. Bayern szukał swoich okazji, Atletico starało się na to nie pozwolić. Pierwsza bramka padła w 30 minucie spotkania. Xabi Alonso szczęśliwie uderzył z rzutu wolnego i piłka, po odbicia od jednego z graczy Atletico, zmyliła Jana Oblaka i wpadła do siatki.