ISLANDIA ROZSTRZELANA. REPREZENTACJA POLSKI WYGRYWA NA STADIONIE NARODOWYM

Tak dobrze grającej reprezentacji nie mieliśmy od dawna. Polska pokonała Islandię 4:2 i tym samym zwiększyła apetyty wszystkich kibiców względem występów na nadchodzących Mistrzostwach Europy we Francji.

Gdyby ktokolwiek przed meczem powiedział, że Polska strzeli 4 bramki drużynie, która podczas eliminacji do EURO 2016 we wszystkich meczach straciła tylko 6 bramek, to byśmy popukali się w głowę. Jednak to co wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Mimo słabej pierwszej połowy, podopieczni Adama Nawałki wyszli w drugiej połowie bez kompleksów i odprawili swoich rywali z bagażem 4 bramek.

Mecz rozpoczął się najgorzej jak tylko mógł dla Biało-Czerwonych. Już w 3 minucie spotkania, Ragnar Sigurdsson wpadł w pole karne, po czym został sfaulowany przez Jakuba Wawrzyniaka, a sędzia spotkania bez wahania wskazał na wapno. Do karnego podszedł Gylfi Sigurdsson i w efektowny sposób umieścił piłkę w siatce obok bezradnego Wojciecha Szczęsnego.