LIGA MISTRZÓW – WALKA O PÓŁFINAŁ ZA NAMI!

Sytuacja w Lidze Mistrzów powoli robi się coraz jaśniejsza, półfinał nie dla Barcelony! W grze o prestiżowy puchar pozostały już tylko cztery drużyny: Real Madryt, Manchester City, Bayern Monachium i Atletico Madryt. Zapraszamy do relacji z ostatnich spotkań.

Real Madryt – Wolfsburg 3:0

Drużyna niemiecka była o krok od sprawienia niespodzianki eliminując bardziej utytułowanego rywala. Popularne „Wilki” wygrały pierwszy mecz na własnym stadionie 2:0 i do rewanżu podchodzili z wysoko podniesionymi głowami. Real jednak ruszył do ataku już od pierwszych minut spotkania i potrzebował zaledwie niecałych dwudziestu, aby odrobić straty z pierwszego meczu. Mimo, że spotkanie przebiegało pod dyktando drużyny z Madrytu, to Niemcy także mieli swoje szanse. W pierwszej połowie spotkanie, bardzo dobrych sytuacji nie wykorzystali Luiz Gustavo i Bruno Henrique. W rewelacyjnej formie był za to Cristiano Ronaldo, Portugalczyk strzelił trzy bramki (16, 17 i 77 minuta),pieczętując tym samym zwycięstwo swojej drużyny.