SKROMNE ZWYCIĘSTWO PSG NAD MONTPELLIER

Druga część spotkania

Druga połowa rozpoczęła się niebezpiecznie dla PSG. Po faulu Cavaniego sędzia odgwizdał rzut wolny dla Montpellier. Bramkarz Paryżan, Kevin Trapp, wykazał się genialną dyspozycją i obronił bezbłędnie strzał Bensebainiego. W 61′ minucie po przepięknej asyście Maxwella piłkę w siatce umieścił Matuidi, dając Paryżanom prowadzenie 0:1. Po straconym golu trener gospodarzy dokonał zmian w drużynie, jednak nie przyniosły one większych zmian. W 80′ minucie szansę na podwyższenie wyniku miał Jean-Kevin Augustin, ale bramkarzowi gospodarzy po raz kolejny udało się uratować drużynę z opałów. Pomimo tego, że było to skromne zwycięstwo PSG nad Montpellier, Paryżanie zdobyli kolejne trzy punkty i zachowali czyste konto. Tym samym utrzymując się na pozycji lidera Ligue 1.