Wybitna forma Roberta Lewandowskiego w ostatnich tygodniach wywołała lawinę pozytywnych komentarzy na temat reprezentanta Polski. Pep Guardiola nie zamierza jednak chwalić swojego podopiecznego i zapowiada, że Lewandowski musi grać jeszcze lepiej!
Słowa trenera Bayernu Monachium nie mogą nikogo dziwić. Polski napastnik, po tym jak w meczu z Vfl Wolfsburg strzelił pięć goli w dziewięć minut, znacznie obniżył swoje loty w kolejnym meczu, strzelając “zaledwie” dwie bramki w dwanaście minut przeciwko FSV Mainz.
“Jestem bardzo zadowolony z formy, jaką zaprezentował Robert w dwóch ostatnich meczach. Jednak jako trener, zawsze powinienem wymagać więcej od wszystkich swoich zawodników i dotyczy to również Lewandowskiego.” – stwierdził na konferencji prasowej Pep Guardiola.