1/2 LIGI MISTRZÓW – ATLETICO – BAYERN

Po stracie braki Bayern ruszył w natarciu na bramkę Atletico, chcąc jak najszybciej odrobić straty, jednak skuteczna gra defensywy Rojiblancos zapobiegała kolejnym staraniom piłkarzy z Bawarii. Niemcy najbliżej strzelenia bramki byli w drugiej połowie, kiedy ze znacznej odległości swoich sił spróbował Alaba, ale jego bardzo mocny strzał wylądował na poprzeczce. Z kolejnymi minutami przewaga Bayernu była coraz bardziej widoczna, gospodarze ograniczali swoją grę do przerywania akcji gości i w niczym nie mogli zagrozić bramce Neuera.

Na piętnaście minut przed końcem spotkania piłkarze Atletico mogli przypieczętować losy spotkania, kiedy to z fenomenalną kontrą wyszedł Griezmann, odegrał do Torresa, ten z kolei minął Alabę, jednak w rezultacie trafił w słupek. Ostatnie minuty spotkania to uspokojenie gry z jednej i drugiej strony i wynik nie uległ już zmianie. Po fantastycznym meczu Atletico pokonało Bayern 1:0.